Cottage House - Adult Only

  • 245 μ²

Η Cottage House - Adult Only Αττάλεια απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από το Θεματικό Πάρκο Δεινοσαύρων DinoPark και προσκαλεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με τένις επί χόρτου.

Η Cottage House - Adult Only διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, για την άνεση των επισκεπτών παρέχονται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες

Στο κατάλυμα διατίθενται στην τραπεζαρία με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Forellenhof Goynuk Fish & Steak House απέχει μόλις 1 χλμ. από αυτή τη βίλα και προσφέρει στους επισκέπτες πιάτα ευρωπαϊκής κουζίνας.

Το Φαράγγι Goynuk απέχει 2 χλμ. από την κατάλυμα σε φάρμα, ενώ η Οδός Λυκίας είναι σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ. Ο σταθμός λεωφορείων Goynuk-Antalya / Goynuk-Kemer, που βρίσκεται περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής
    • Wind surfing
    • Κατάδυση
    • Ελεύθερη κατάδυση
    • Κανό
    • Ποδηλασία
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Τοξοβολία
    • Μαθήματα αεροβικής

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Γεύματα

    • Εστιατόριο
    • Μπαρ/ Lounge
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
    • Δείπνο
    • Ειδικά διαιτητικά μενού

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Μόνο για ενήλικες !
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Ιδιωτική παραλία
    • Εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Υδάτινο πάρκο
    • Ζωντανή ψυχαγωγία
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας07-8653
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Cottage House - Adult Only;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Cottage House - Adult Only αποτελεί 921$.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Cottage House - Adult Only;
      Οι πελάτες της η Cottage House - Adult Only πρέπει να έρθουν από τις 23:59 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η Cottage House - Adult Only;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Cottage House - Adult Only περιλαμβάνουν Forellenhof Goynuk Fish & Steak House και Karayollari Cesme Caycisi.
    • ❓
      Πώς μπορώ να πληρώσω σε η Cottage House - Adult Only;
      Σε η Cottage House - Adult Only μπορούν να δεχτούν μόνο τους εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
      • Bankcard
    • ❓
      Μπορώ να φέρω το κατοικίδιό μου σε η βίλα;
      Ναι, σε η βίλα επιτρέπονται κατοικίδια. Ωστόσο, καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cottage House - Adult Only Αττάλεια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο